Novinky Akce

31. 08. 2016 - Banky.cz mezi experty citovanými v médiích

Tři tisíce zodpovězených dotazů v poradně, stovky článků na odborná finanční témata a rozsáhlá databáze měsíčně aktualizovaných finančních produktů, včetně možnosti jejich metodického porovnání v jednotlivých kategoriích. To je jeden z největších a nepřehlednějších portálů o finančních produktech - Banky.cz provozovaný Top-in.cz.

Odborná práce našich redaktorů je oceňována už i médii hlavního proudu, která nás žádají o stanoviska, nebo přebírají citace.

Zajímavý fenomén pro Brno, Prahu, případně Olomouc jsou slovenští studenti. V české republice žije asi 20 tisíc Slováků, kteří řeší problém konverzí CZK/EUR a problém přeshraničních plateb. Pro slovenský deník SME jsme tedy odpovídali na otázky nejvhodnějších účtů, služeb a řešení finančních problémů, se kterými se tito euroobčané setkávají. Více naleznete na webu http://ekonomika.sme.sk/c/20256951/v-ktorej-banke-sa-studujucim-slovakom-oplati-otvorit-si-bezny-ucet-v-cesku.html

Rozsáhlý rozhovor jsme mimo jiné vloni poskytovali Parlamentním listům v souvislosti s bankrotem Řecka http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ekonom-Jermar-Recko-ceka-za-pet-let-jiz-osmy-bankrot-Pro-eurozonu-jsou-tyto-dva-scenare-384758

Výlety do médií jsou příjemným zpestřením každodenní rutiny. Našim každodenním posláním ale stále zůstává zvyšovat finanční gramotnost a přispívat svou činností ke kultivaci trhu finančních produktů. Více než mediálními hvězdami tak jsme každodenními překladateli z "bankovštiny" do našeho rodného jazyka.
 
Na výpis novinek

 

top-in.cz top-in svatopetrska

czen