Novinky Akce

20. 12. 2019 - Časosběrná videa z rekonstrukce IC SVATOPETRSKA

Průběh rekonstrukce objektu C v areálu SVATOPETRSKA v r.2017-2019 jsme zachytili na časosběrném videu a doplnili videem z dronu. K prohlédnutí máte nyní verzi 5 minut https://www.youtube.com/watch?v=b78T4w-cEf0&t=5s, nebo kratší verzi na 2,5 minuty https://www.youtube.com/watch?v=LwsZGjyraKI
Výsledkem je společné práce investora Top-in.cz, Architektů Burian - Křivinka a dodavatelů je rekonstruovaný brownfield bývalé slévrenské haly, kanceláří a ubytoven na objekt Inovačního centra s 2.200 čtverečními metry kanceláří a infrastruktury, dále 2.300 metrů prostor pro skladování a dvoupatrové nadstavby.
Deset procent investice pohltila úprava venkovních ploch, která ale proměnila asfaltový vnitroblok plný přístavků a provizorních objektů do parkovou úpravu a parkovací stání pro návštěvníky areálu. V souvislosti s rekonstrukcí přilehlé říčky Ponávky jsme zrušili nevzhledný plot z vlnitého plechu a zpřístupnili jsme areál třemi mostky brněnské veřejnosti. Nájemci a návštěvníci areálu tak mohou užívat spojení s přírodou. Chtěli jsme se tím odlišit od nekonečných betonových ploch okolo jiných kancelářských center a dnes už můžeme konstatovat, že se nám to podařilo.
Děkujeme všem, kteří ke zdařilé rekonstrukci přispěli a těšíme se že budete náš otevřený areál využívat. 


Na výpis novinek

 

top-in.cz top-in svatopetrska

czen