Cookies management by TermsFeed Generator

Business Angels Club

Projekt „Top-in BAC“ (Top-in Business Angels Club)

Top-in BAC je pro individuální investory místem sdružování za účelem investic do již předběžně vybraných podnikatelských záměrů, které prokázaly životaschopnost v eliminačním kole.

Angel investor může dle zájmu a potřeby projektům poskytovat i marketingovou, obchodní, či lobbistickou podporu.

Investoři zpravidla do projektů vstupují s výhledem na mimořádné zhodnocení jejich prvotně rizikové investice. Investoři s dlouhodobou úspěšnou podnikatelskou historií někdy do projektů vstupují i v rámci vyjádření své společenské odpovědnosti a předávání nabytého know-how mladším generacím.

Provozovatel BAC je garantem poskytování průběžných informací o vývoji projektů. Zároveň projektům umožňuje sdílet infrastrukturu kanceláří, některých technologií a výkonem obslužných činností umožňuje managementu projektů plnou koncentraci na hlavní předmět podnikání.

Top-in BAC je pro inovační firmy příležitostí k zajištění kapitálu pro další rozvoj obchodu a investice, stejně jako je cenným zdrojem know-how z podnikatelského života.

Zaměřujeme se především na odvětví finančních služeb, informačních technologií, technologií pro ochranu životního prostředí, alternativních zdrojů energií, snížení energetické náročnosti a na odvětví biotechnologií. Hledáte-li finanční zdroje pro další růst, jste-li začínající inovační firma, či jste-li jen přesvědčeni o budoucí úspěšnosti vašich nových výrobků nebo služeb, neváhejte nás kontaktovat.

Projekt je realizován se sídlem v Podnikatelském inkubátoru Brno-Jih (Hněvkovského 30/65, PSČ 617 00, Brno – Komárov), a Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích s pobočkami v Jindřichově Hradci, Jihlavě a Znojmě. Projekt tak má přispět k rozvoji inovačního potenciálu především regionu Jihomoravského kraje, Jihočeského kraje a Kraje Vysočina, potažmo v celé České republice i k prosazení našich inovativních podnikatelů ve světě.

Kontakty:

Ing. Michaela Novotná,
projekt manažerka
tel.: +420 608 572 269,
e-mail: info@top-in.cz

Základní údaje o projektu Top-in BAC:

(Do 7.1.2016 TopBio BAC)

Název a číslo projektu: Business Angels Club "Top-in BAC" č. 5.1 PP03/035. Název programu: PROSPERITA výzva III (veřejná podpora), OPPI Provozovatel: TopBio a.s., Sídlo projektu: Na Zlaté stoce 1619, 370 05, České Budějovice Doba trvání projektu: leden 2011 – červen 2014 (Činnost TI Business Angels Clubu není přerušena ani po skončení doby trvání projektu.)